Dňa 16.11.2023 sa pedagogickí zamestnanci našej školy zúčastnili Metodického dňa organizovaného ABŠÚ. Začínalo sa slávením sv. omše v kostole sv. Gorazda, ktorú celebroval o.biskup M. Forgáč. Následne sme sa presunuli do Spoločenského pavilónu a vypočuli si dve zaujímavé prednášky. Prvá prednáška bola zameraná na vzťahové charakteristiky osôb v kontexte Eriksonovho modelu psychosociálneho vývinu. V druhej prednáške nám prednášajúca, PaedDr., Mgr. Renáta Ocilková, podala ľudským a láskavým spôsobom širokú škálu informácií adresovaných mladým, aby vedeli ako v životnom spoločenstve muža a ženy dosiahnúť plný rozvoj duše, ducha i tela. Príjemný deň prežitý trochu ináč ako vo víre pracovných povinností.
PhDr. Bc. Jana Filipová, riaditeľka školy